Difference between revisions of "Test"
From Medivia Online Wiki
Line 1: | Line 1: | ||
[[File:MediviaWikiDiscord.png|MediviaWikiDiscord.png|link=https://discord.gg/zesWsvF]]<br>[[File:OfficialMediviaDiscord.png|OfficialMediviaDiscord.png|link=https://discord.gg/u6dfVnZ]] | [[File:MediviaWikiDiscord.png|MediviaWikiDiscord.png|link=https://discord.gg/zesWsvF]]<br>[[File:OfficialMediviaDiscord.png|OfficialMediviaDiscord.png|link=https://discord.gg/u6dfVnZ]] | ||
{| border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" | |||
|- | |||
| style="background-color: rgb(0, 153, 255); border-color: rgb(0, 0, 0);" | Server | |||
| style="background-color: rgb(0, 153, 255); border-color: rgb(0, 0, 0); text-align: center;" | Exp | |||
| style="background-color: rgb(0, 153, 255); border-color: rgb(0, 0, 0);" | Loot | |||
| style="background-color: rgb(0, 153, 255); border-color: rgb(0, 0, 0);" | Skill | |||
| style="background-color: rgb(0, 153, 255); border-color: rgb(0, 0, 0);" | Magic | |||
| style="background-color: rgb(0, 153, 255); border-color: rgb(0, 0, 0);" | Regen | |||
|- | |||
| style="border-color: rgb(0, 0, 0);" | Legacy | |||
| style="border-color: rgb(0, 0, 0); text-align: center;" | Medivian 1x | |||
| style="border-color: rgb(0, 0, 0); text-align: center;" | 1x | |||
| style="border-color: rgb(0, 0, 0); text-align: center;" | 2x | |||
| style="border-color: rgb(0, 0, 0); text-align: center;" | 1x | |||
| style="border-color: rgb(0, 0, 0); text-align: center;" | 2x | |||
|- | |||
| style="border-color: rgb(0, 0, 0);" | Destiny | |||
| style="border-color: rgb(0, 0, 0); text-align: center;" | Medivian 1x | |||
| style="border-color: rgb(0, 0, 0); text-align: center;" | 1x | |||
| style="border-color: rgb(0, 0, 0); text-align: center;" | 2x | |||
| style="border-color: rgb(0, 0, 0); text-align: center;" | 1x | |||
| style="border-color: rgb(0, 0, 0); text-align: center;;" | 2x | |||
|- | |||
| style="border-color: rgb(0, 0, 0);" | Pendulum | |||
| style="border-color: rgb(0, 0, 0); text-align: center;" | [[Pendulum_Experience_Stages|Staged]] | |||
| style="border-color: rgb(0, 0, 0); text-align: center;" | 3x | |||
| style="border-color: rgb(0, 0, 0); text-align: center;" | 4x | |||
| style="border-color: rgb(0, 0, 0); text-align: center;" | 3x | |||
| style="border-color: rgb(0, 0, 0); text-align: center;" | 4x | |||
|} |
Revision as of 18:53, 11 November 2018
Server | Exp | Loot | Skill | Magic | Regen |
Legacy | Medivian 1x | 1x | 2x | 1x | 2x |
Destiny | Medivian 1x | 1x | 2x | 1x | 2x |
Pendulum | Staged | 3x | 4x | 3x | 4x |