Difference between revisions of "Test"
From Medivia Online Wiki
Line 1: | Line 1: | ||
== 20-30 == | {| | ||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 1 | |||
| 0 | |||
== | |- bgcolor="#F1E0C6" | ||
| 2 | |||
| 100 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
= | | 3 | ||
| 200 | |||
== | |- bgcolor="#F1E0C6" | ||
| 4 | |||
== | | 400 | ||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 5 | |||
| 800 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 6 | |||
| 1500 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 7 | |||
| 2600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 8 | |||
| 4200 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 9 | |||
| 6400 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 10 | |||
| 9300 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 11 | |||
| 13000 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 12 | |||
| 17600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 13 | |||
| 23200 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 14 | |||
| 29900 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 15 | |||
| 37800 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 16 | |||
| 47000 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 17 | |||
| 57600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 18 | |||
| 69700 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 19 | |||
| 83400 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 20 | |||
| 98800 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 21 | |||
| 116000 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 22 | |||
| 135100 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 23 | |||
| 156200 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 24 | |||
| 179400 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 25 | |||
| 204800 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 26 | |||
| 232500 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 27 | |||
| 262600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 28 | |||
| 295200 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 29 | |||
| 330400 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 30 | |||
| 368300 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 31 | |||
| 409000 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 32 | |||
| 452600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 33 | |||
| 499200 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 34 | |||
| 548900 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 35 | |||
| 601800 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 36 | |||
| 658000 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 37 | |||
| 717600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 38 | |||
| 780700 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 39 | |||
| 847400 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 40 | |||
| 917800 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 41 | |||
| 992000 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 42 | |||
| 1070100 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 43 | |||
| 1152200 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 44 | |||
| 1238400 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 45 | |||
| 1328800 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 46 | |||
| 1423500 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 47 | |||
| 1522600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 48 | |||
| 1626200 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 49 | |||
| 1734400 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 50 | |||
| 1847300 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 51 | |||
| 1965000 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 52 | |||
| 2087600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 53 | |||
| 2215200 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 54 | |||
| 2347900 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 55 | |||
| 2485800 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 56 | |||
| 2629000 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 57 | |||
| 2777600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 58 | |||
| 2931700 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 59 | |||
| 3091400 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 60 | |||
| 3256800 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 61 | |||
| 3428000 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 62 | |||
| 3605100 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 63 | |||
| 3788200 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 64 | |||
| 3977400 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 65 | |||
| 4172800 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 66 | |||
| 4374500 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 67 | |||
| 4582600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 68 | |||
| 4797200 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 69 | |||
| 5018400 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 70 | |||
| 5246300 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 71 | |||
| 5481000 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 72 | |||
| 5722600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 73 | |||
| 5971200 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 74 | |||
| 6226900 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 75 | |||
| 6489800 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 76 | |||
| 6760000 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 77 | |||
| 7037600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 78 | |||
| 7322700 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 79 | |||
| 7615400 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 80 | |||
| 7915800 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 81 | |||
| 8224000 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 82 | |||
| 8540100 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 83 | |||
| 8864200 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 84 | |||
| 9196400 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 85 | |||
| 9536800 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 86 | |||
| 9885500 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 87 | |||
| 10242600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 88 | |||
| 10608200 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 89 | |||
| 10982400 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 90 | |||
| 11365300 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 91 | |||
| 11757000 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 92 | |||
| 12157600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 93 | |||
| 12567200 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 94 | |||
| 12985900 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 95 | |||
| 13413800 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 96 | |||
| 13851000 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 97 | |||
| 14297600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 98 | |||
| 14753700 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 99 | |||
| 15219400 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 100 | |||
| 15694800 | |||
|} |
Revision as of 22:29, 25 November 2018
1 | 0 |
2 | 100 |
3 | 200 |
4 | 400 |
5 | 800 |
6 | 1500 |
7 | 2600 |
8 | 4200 |
9 | 6400 |
10 | 9300 |
11 | 13000 |
12 | 17600 |
13 | 23200 |
14 | 29900 |
15 | 37800 |
16 | 47000 |
17 | 57600 |
18 | 69700 |
19 | 83400 |
20 | 98800 |
21 | 116000 |
22 | 135100 |
23 | 156200 |
24 | 179400 |
25 | 204800 |
26 | 232500 |
27 | 262600 |
28 | 295200 |
29 | 330400 |
30 | 368300 |
31 | 409000 |
32 | 452600 |
33 | 499200 |
34 | 548900 |
35 | 601800 |
36 | 658000 |
37 | 717600 |
38 | 780700 |
39 | 847400 |
40 | 917800 |
41 | 992000 |
42 | 1070100 |
43 | 1152200 |
44 | 1238400 |
45 | 1328800 |
46 | 1423500 |
47 | 1522600 |
48 | 1626200 |
49 | 1734400 |
50 | 1847300 |
51 | 1965000 |
52 | 2087600 |
53 | 2215200 |
54 | 2347900 |
55 | 2485800 |
56 | 2629000 |
57 | 2777600 |
58 | 2931700 |
59 | 3091400 |
60 | 3256800 |
61 | 3428000 |
62 | 3605100 |
63 | 3788200 |
64 | 3977400 |
65 | 4172800 |
66 | 4374500 |
67 | 4582600 |
68 | 4797200 |
69 | 5018400 |
70 | 5246300 |
71 | 5481000 |
72 | 5722600 |
73 | 5971200 |
74 | 6226900 |
75 | 6489800 |
76 | 6760000 |
77 | 7037600 |
78 | 7322700 |
79 | 7615400 |
80 | 7915800 |
81 | 8224000 |
82 | 8540100 |
83 | 8864200 |
84 | 9196400 |
85 | 9536800 |
86 | 9885500 |
87 | 10242600 |
88 | 10608200 |
89 | 10982400 |
90 | 11365300 |
91 | 11757000 |
92 | 12157600 |
93 | 12567200 |
94 | 12985900 |
95 | 13413800 |
96 | 13851000 |
97 | 14297600 |
98 | 14753700 |
99 | 15219400 |
100 | 15694800 |