Difference between revisions of "Test"
From Medivia Online Wiki
Line 1: | Line 1: | ||
| |||
{| | |||
|- | |||
| Level | |||
| Experience | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |- bgcolor="#F1E0C6" | ||
| 1 | | 1 | ||
Line 303: | Line 306: | ||
| 100 | | 100 | ||
| 15694800 | | 15694800 | ||
|} | |||
| |||
{| width="10%" | |||
|- | |||
! Level | |||
! Experience | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 101 | |||
| 16180000 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 102 | |||
| 16675100 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 103 | |||
| 17180200 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 104 | |||
| 17695400 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 105 | |||
| 18220800 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 106 | |||
| 18756500 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 107 | |||
| 19302600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 108 | |||
| 19859200 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 109 | |||
| 20426400 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 110 | |||
| 21004300 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 111 | |||
| 21593000 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 112 | |||
| 22192600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 113 | |||
| 22803200 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 114 | |||
| 23424900 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 115 | |||
| 24057800 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 116 | |||
| 24702000 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 117 | |||
| 25357600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 118 | |||
| 26024700 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 119 | |||
| 26703400 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 120 | |||
| 27393800 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 121 | |||
| 28096000 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 122 | |||
| 28810100 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 123 | |||
| 29536200 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 124 | |||
| 30274400 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 125 | |||
| 31024800 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 126 | |||
| 31787500 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 127 | |||
| 32562600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 128 | |||
| 33350200 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 129 | |||
| 34150400 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 130 | |||
| 34963300 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 131 | |||
| 35789000 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 132 | |||
| 36627600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 133 | |||
| 37479200 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 134 | |||
| 38343900 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 135 | |||
| 39221800 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 136 | |||
| 40113000 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 137 | |||
| 41017600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 138 | |||
| 41935700 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 139 | |||
| 42867400 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 140 | |||
| 43812800 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 141 | |||
| 44772000 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 142 | |||
| 45745100 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 143 | |||
| 46732200 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 144 | |||
| 47733400 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 145 | |||
| 48748800 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 146 | |||
| 49778500 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 147 | |||
| 50822600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 148 | |||
| 51881200 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 149 | |||
| 52954400 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 150 | |||
| 54042300 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 151 | |||
| 55145000 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 152 | |||
| 56262600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 153 | |||
| 57395200 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 154 | |||
| 58542900 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 155 | |||
| 59705800 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 156 | |||
| 60884000 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 157 | |||
| 62077600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 158 | |||
| 63286700 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 159 | |||
| 64511400 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 160 | |||
| 65751800 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 161 | |||
| 67008000 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 162 | |||
| 68280100 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 163 | |||
| 69568200 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 164 | |||
| 70872400 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 165 | |||
| 72192800 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 166 | |||
| 73529500 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 167 | |||
| 74882600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 168 | |||
| 76252200 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 169 | |||
| 77638400 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 170 | |||
| 79041300 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 171 | |||
| 80461000 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 172 | |||
| 81897600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 173 | |||
| 83351200 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 174 | |||
| 84821900 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 175 | |||
| 86309800 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 176 | |||
| 87815000 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 177 | |||
| 89337600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 178 | |||
| 90877700 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 179 | |||
| 92435400 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 180 | |||
| 94010800 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 181 | |||
| 95604000 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 182 | |||
| 97215100 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 183 | |||
| 98844200 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 184 | |||
| 100491400 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 185 | |||
| 102156800 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 186 | |||
| 103840500 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 187 | |||
| 105542600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 188 | |||
| 107263200 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 189 | |||
| 109002400 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 190 | |||
| 110760300 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 191 | |||
| 112537000 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 192 | |||
| 114332600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 193 | |||
| 116147200 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 194 | |||
| 117980900 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 195 | |||
| 119833800 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 196 | |||
| 121706000 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 197 | |||
| 123597600 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 198 | |||
| 125508700 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 199 | |||
| 127439400 | |||
|- bgcolor="#F1E0C6" | |||
| 200 | |||
| 129389800 | |||
|} | |} |
Revision as of 22:30, 25 November 2018
Level | Experience |
1 | 0 |
2 | 100 |
3 | 200 |
4 | 400 |
5 | 800 |
6 | 1500 |
7 | 2600 |
8 | 4200 |
9 | 6400 |
10 | 9300 |
11 | 13000 |
12 | 17600 |
13 | 23200 |
14 | 29900 |
15 | 37800 |
16 | 47000 |
17 | 57600 |
18 | 69700 |
19 | 83400 |
20 | 98800 |
21 | 116000 |
22 | 135100 |
23 | 156200 |
24 | 179400 |
25 | 204800 |
26 | 232500 |
27 | 262600 |
28 | 295200 |
29 | 330400 |
30 | 368300 |
31 | 409000 |
32 | 452600 |
33 | 499200 |
34 | 548900 |
35 | 601800 |
36 | 658000 |
37 | 717600 |
38 | 780700 |
39 | 847400 |
40 | 917800 |
41 | 992000 |
42 | 1070100 |
43 | 1152200 |
44 | 1238400 |
45 | 1328800 |
46 | 1423500 |
47 | 1522600 |
48 | 1626200 |
49 | 1734400 |
50 | 1847300 |
51 | 1965000 |
52 | 2087600 |
53 | 2215200 |
54 | 2347900 |
55 | 2485800 |
56 | 2629000 |
57 | 2777600 |
58 | 2931700 |
59 | 3091400 |
60 | 3256800 |
61 | 3428000 |
62 | 3605100 |
63 | 3788200 |
64 | 3977400 |
65 | 4172800 |
66 | 4374500 |
67 | 4582600 |
68 | 4797200 |
69 | 5018400 |
70 | 5246300 |
71 | 5481000 |
72 | 5722600 |
73 | 5971200 |
74 | 6226900 |
75 | 6489800 |
76 | 6760000 |
77 | 7037600 |
78 | 7322700 |
79 | 7615400 |
80 | 7915800 |
81 | 8224000 |
82 | 8540100 |
83 | 8864200 |
84 | 9196400 |
85 | 9536800 |
86 | 9885500 |
87 | 10242600 |
88 | 10608200 |
89 | 10982400 |
90 | 11365300 |
91 | 11757000 |
92 | 12157600 |
93 | 12567200 |
94 | 12985900 |
95 | 13413800 |
96 | 13851000 |
97 | 14297600 |
98 | 14753700 |
99 | 15219400 |
100 | 15694800 |
Level | Experience |
---|---|
101 | 16180000 |
102 | 16675100 |
103 | 17180200 |
104 | 17695400 |
105 | 18220800 |
106 | 18756500 |
107 | 19302600 |
108 | 19859200 |
109 | 20426400 |
110 | 21004300 |
111 | 21593000 |
112 | 22192600 |
113 | 22803200 |
114 | 23424900 |
115 | 24057800 |
116 | 24702000 |
117 | 25357600 |
118 | 26024700 |
119 | 26703400 |
120 | 27393800 |
121 | 28096000 |
122 | 28810100 |
123 | 29536200 |
124 | 30274400 |
125 | 31024800 |
126 | 31787500 |
127 | 32562600 |
128 | 33350200 |
129 | 34150400 |
130 | 34963300 |
131 | 35789000 |
132 | 36627600 |
133 | 37479200 |
134 | 38343900 |
135 | 39221800 |
136 | 40113000 |
137 | 41017600 |
138 | 41935700 |
139 | 42867400 |
140 | 43812800 |
141 | 44772000 |
142 | 45745100 |
143 | 46732200 |
144 | 47733400 |
145 | 48748800 |
146 | 49778500 |
147 | 50822600 |
148 | 51881200 |
149 | 52954400 |
150 | 54042300 |
151 | 55145000 |
152 | 56262600 |
153 | 57395200 |
154 | 58542900 |
155 | 59705800 |
156 | 60884000 |
157 | 62077600 |
158 | 63286700 |
159 | 64511400 |
160 | 65751800 |
161 | 67008000 |
162 | 68280100 |
163 | 69568200 |
164 | 70872400 |
165 | 72192800 |
166 | 73529500 |
167 | 74882600 |
168 | 76252200 |
169 | 77638400 |
170 | 79041300 |
171 | 80461000 |
172 | 81897600 |
173 | 83351200 |
174 | 84821900 |
175 | 86309800 |
176 | 87815000 |
177 | 89337600 |
178 | 90877700 |
179 | 92435400 |
180 | 94010800 |
181 | 95604000 |
182 | 97215100 |
183 | 98844200 |
184 | 100491400 |
185 | 102156800 |
186 | 103840500 |
187 | 105542600 |
188 | 107263200 |
189 | 109002400 |
190 | 110760300 |
191 | 112537000 |
192 | 114332600 |
193 | 116147200 |
194 | 117980900 |
195 | 119833800 |
196 | 121706000 |
197 | 123597600 |
198 | 125508700 |
199 | 127439400 |
200 | 129389800 |