Difference between revisions of "Horif"
From Medivia Online Wiki
m |
(Added buying list) |
||
Line 72: | Line 72: | ||
| style="text-align: center" | Items | | style="text-align: center" | Items | ||
| style="text-align: center" | Price | | style="text-align: center" | Price | ||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Club|Club]] | |||
| style="text-align: center" | 1 | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Dagger|Dagger]] | |||
| style="text-align: center" | 2 | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Spear|Spear]] | |||
| style="text-align: center" | 1 | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | Sword | |||
| style="text-align: center" | 15 | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Mace|Mace]] | |||
| style="text-align: center" | 23 | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Rapier|Rapier]] | |||
| style="text-align: center" | 3 | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Morning_Star|Morning Star]] | |||
| style="text-align: center" | 100 | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Sabre|Sabre]] | |||
| style="text-align: center" | 5 | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Two_handed_sword|Two handed sword]] | |||
| style="text-align: center" | 190 | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Battle_Hammer|Battle Hammer]] | |||
| style="text-align: center" | 50 | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Battle_Axe|Battle Axe]] | |||
| style="text-align: center" | 75 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 19:09, 17 April 2018
NPCS | |
Horif | |
Location: |
Osaris |
Occupation: | |
Sound(s): | - |
Notes: |
|
Sells:
Items | Price |
Club | 5 |
Dagger | 5 |
Spear | 10 |
Sword | 85 |
Mace | 90 |
Rapier | 15 |
Morning Star | 430 |
Sabre | 25 |
Two handed sword | 950 |
Battle Hammer | 350 |
Battle Axe | 235 |
Buys:
Items | Price |
Club | 1 |
Dagger | 2 |
Spear | 1 |
Sword | 15 |
Mace | 23 |
Rapier | 3 |
Morning Star | 100 |
Sabre | 5 |
Two handed sword | 190 |
Battle Hammer | 50 |
Battle Axe | 75 |