Difference between revisions of "Jaruf"
From Medivia Online Wiki
(Added selling list) |
|||
Line 32: | Line 32: | ||
| style="text-align: center" | Price | | style="text-align: center" | Price | ||
|- | |- | ||
| valign="top" | | | valign="top" | [[Orange|Orange]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | 7 | ||
|- | |||
| valign="top" | [[Banana|Banana]] | |||
| valign="top" | 3 | |||
|- | |||
| valign="top" | [[Grapes|Grapes]] | |||
| valign="top" | 5 | |||
|- | |||
| valign="top" | [[Melon|Melon]] | |||
| valign="top" | 10 | |||
|- | |||
| valign="top" | [[Carrot|Carrot]] | |||
| valign="top" | 4 | |||
|- | |||
| valign="top" | [[Pumpkin|Pumpkin]] | |||
| valign="top" | 10 | |||
|- | |||
| valign="top" | [[Tomato|Tomato]] | |||
| valign="top" | 5 | |||
|} | |} | ||