Difference between revisions of "Kamil"
From Medivia Online Wiki
(Added selling list) |
|||
Line 32: | Line 32: | ||
| style="text-align: center" | Price | | style="text-align: center" | Price | ||
|- | |- | ||
| valign="top" | | | valign="top" | [[Meat|Meat]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | 7 | ||
|- | |||
| valign="top" | [[Ham|Ham]] | |||
| valign="top" | 10 | |||
|- | |||
| valign="top" | [[Salmon|Salmon]] | |||
| valign="top" | 6 | |||
|} | |} | ||